interiérová bouda DOMOS

Nové

Jedná se o stylovou interiérovou boudičku pro Vašeho zvířecího miláčka o půdorysu 40x40cm, která zapadne do jakéhokoliv interiéru. Na výběr máte ze dvou barevných kombinací. První je dub Sonoma + bílá druhá tmavý ořech + černá.

Boky můžou být volitelně opatřeny trendy prořezy. Díky kterým bude mít Váš miláček větší přehled o okolí a zaroveň otvory zlepší vnitřní cirkulaci vzduchu.

Více informací

1 499,00 Kč

Více informací

 Materiálem výrobku jsou kvalitní vysokotlaké dřevovláknité desky s jednostranným dekorem. Vnitřní výztužné překližkové díly jsou opatřeny samolepícím filcem. Jedná se o jednoduchou stavebnici, kterou zvládne sestavit každý.
 spojovací rohySpoje desek jsou řešeny za pomocí přiznaných imbus šroubů s límcovou hlavou. Samosviratelné matice jsou uloženy ve speciálně navržených skrytých rozích. Rohy si sami vyrabíme za pomoci 3D tisku. Navíc jsou vyrobeny z recyklovaného plastového materiálu, takže tolik nezatěžují životní prostředí. Promyšlená konstrukce boudičky je velmi lehká avšak po dotažení všech šroubů také velmi pevná a odolná. 
Materiál boudičky je omyvatelný vlhkým hadrem. Především jeho strana s dekorem. Součástí produktu však není vnitřní polštářek. Do boudičky však díky jejímu rozměru pasuje například jakýkoliv podsedák o rozměrech 40x40cm +- od jakéhokoliv prodejce nábytku.* KEA, *IKA apod. stavebnice
 Posíláme v rozloženém stavuBoudičku posíláme v rozloženém stavu a díky tomu za poštovné neplatíte více než musíte. Součástí je jednoduchý papírový návod na sestavení. Vnitřní rozměry boudičky jsou: š40 x h40 x v40cm .Tento rozměr je vhodný pro menší a střední kočky a pejsky o velikosti čivavy, jorkšíra, westík, shi-tzu, bišonek, knírač . Zhruba do výšky psa 35cm.
 

Plánujeme však přidat další velikosti. V případě zájmu či dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Vnější rozměry boudičky jsou: š41 x h41x v49cm a rozměr vlezového otvoru je 30x33 cm.

Jedná se o originální český výrobek. Je navržen českými designéry a je vyráběn lokálně v České republice.

 základní rozměry
14 dalších produktů ve stejné kategorii: