interiérová bouda DOMOS

Nové

Jedná se o stylovou interiérovou boudičku pro Vašeho zvířecího miláčka o půdorysu 40x40cm, která zapadne do jakéhokoliv interiéru. Na výběr máte ze dvou barevných kombinací. První je dub Sonoma + bílá druhá tmavý ořech + černá.

Boky můžou být volitelně opatřeny trendy prořezy. Díky kterým bude mít Váš miláček větší přehled o okolí a zaroveň otvory zlepší vnitřní cirkulaci vzduchu.

Více informací

1 499,00 Kč

Více informací

Materiálem výrobku jsou kvalitní vysokotlaké dřevovláknité desky s jednostranným dekorem dřeva.

Vnitřní výztužné překližkové díly jsou potaženy výstelkou z filcu.

Jedná se o jednoduchou stavebnici, kterou zvládne sestavit každý. Spoje desek jsou řešeny za pomocí přiznaných imbus šroubů. Samosviratelné matice jsou uloženy ve speciálně navržených skrytých rozích, ty si sami vyrabíme za pomoci moderních 3D technologií. Navíc jsou rohy vyrobeny z recyklovaného plastového materiálu, takže ani tolik nezatěžují životní prostředí. Promyšlená konstrukce boudičky je velmi lehká avšak po dotažení všech šroubů také velmi pevná a odolná.

Materiál boudičky je omyvatelný vlhkým hadrem. Především jeho strana s dekorem.

Součástí produktu však není vnitřní polštářek. Do boudičky však díky jejímu rozměru pasuje například jakýkoliv podsedák o rozměrech 40x40cm +- od jakéhokoliv prodejce nábytku.* KEA, *IKA apod.

Boudičku posíláme v rozloženém stavu a díky tomu za poštovné neplatíte více než musíte.

Součástí je jednoduchý papírový návod na sestavení

Vnitřní rozměry boudičky jsou: š40 x h40 x v40cm .Tento rozměr je vhodný pro menší a střední kočky a pejsky o velikosti čivavy, jorkšíra, westík, shi-tzu, bišonek, knírač . Zhruba do výšky psa 35cm.

Plánujeme však přidat další velikosti. V případě zájmu či dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Vnější rozměry boudičky jsou: š42 x h42x v49cm

Jedná se o originální český výrobek. Je navržen českými designéry a je vyráběn lokálně v České republice.

13 dalších produktů ve stejné kategorii: